Miętowa luźna marynarka, sukienka z ćwiekami i beżowe szpilki

Tęskniąc za latem powracam do starych wakacyjnych zdjęć - trochę mi jeszcze pozostało, więc postaram się co jakiś czas umieszczać je na blogu - mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko ;) Tym razem będzie to pastelowa stylizacja z połowy sierpnia. Beżową, ozdobioną okrągłymi ćwiekami sukienkę zestawiłam z luźną miętową marynarką, a do tego dodałam dopasowane dodatki - jasne skórzane szpilki, błękitną elegancką torebkę i złotą biżuterię.

English version:
This time I'm going to show you my pastel outfit which I wore it in August. The beige, studded dress from AxParis.co.uk I set with a loose mint blazer. Thereto I added matching accessories - bright leather high heels from Asos, an elegant blue bag from Romwe.com and gold jewelryZielona luźna marynarka - Romwe.com
Beżowa sukienka z ćwiekami - Ax Paris
Błękitna torebka - Romwe.com
Beżowe skórzane czółenka - Asos
Złote okrągłe kolczyki - H&M
Złota bransoletka Back Stage

12 komentarze:


świetna ta marynarka :)śliczna sukienka:)A ja czekam z niecierpliwością na Twoje zimowe stylizacje. W końcu możliwe jest ubieranie się jednocześnie ciepło i z klasą :)Rewelacyjna stylizacja. Podoba mi się wszystko od a do z ;) A Twoje włosy są obłędne. Zazdroszczę :)Dodaję do obserwowanych i zapraszam do siebie jak masz ochotę :) http://give-me-fashion.blogspot.com/Patrząc na te zdjęcia też zaczęłam tęsknić za latem... Bardzo ładne, pastelowe kolory :)No dziewczyno rozwaliłaś mi system!
Piękna sukienka i do tego miętowa marynarka no genialnie! aż brak mi słów <3woowowowowo, ale masz cudowne nogi! więcej takich stylizacji! Zapraszam na nowy post z dużą ilością zdjęć ;*jesteś idealna na modelkę! *.*Ah, I miss the pastel colors from the summer!


Prześlij komentarz

Please, write what you think about my blog. It is important to me! Thank you for any opinion :) I read all comments.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


Design by WPThemesExpert | Blogger Template by BlogTemplate4U