Granatowa długa suknia i opaska z kolorowych róż

Kolejna długa suknia... i kolejna, ręcznie wykonana przeze mnie opaska z róż :) Jak już kiedyś wspominałam, w ciągu ostatnich miesięcy bardzo polubiłam ubrania w kolorze tzw. błękitu królewskiego - następnym tego dowodem jest elegancka, uszyta na wymiar kreacja pochodząca ze sklepu Oarry.com. Zamiast biżuterii oraz kopertówki dodałam do niej po prostu ozdobę z kwiatów oraz bukiet. Może nie jest to zbyt praktyczna stylizacja... ale czy wszystko musi być praktyczne? ;)

English version:
Next maxi dress ... and next floral crown by me :) As I mentioned before, I really liked clothes in royal blue - so I choose creation in this color from Oarry.com. The dress is very elegant and feminine! Instead of jewelry and a clutch I added thereto only a bouquet of roses. This outfit isn't too practical ... but does everything must be practical? ;) Psst... I have 15% discount code for you: Ariadna.


Niebieska długa elegancka suknia - Oarry.com
kod zniżkowy na zakupy -15%: Ariadna
Opaska z kolorowych róż - wykonana przeze mnie

11 komentarze:


Zachwyca mnie tkanina z której jest wykonana sukienka :) Jedynie odrobinkę brakuje mi podkreślenia w talii :) Ale przy Twojej figurze to żadna krzywda ;)prześliczna sukienka <3ze stylizacji na stylizację coraz bardziej zachwycasz :)wyglądasz idealnie! Po prostu brak mi słów. <3I kolejna niesamowita stylizacja! Wyglądasz jak nimfa albo Wiosna z obrazu Botticellego :)You look beautiful! <3
Xx
Rhea
http://fuss.co.insama zrobials opaske? super :DJeśli coś nie jest praktyczne, tzn. że jest luksusowe. Spójrz na przeciętnego Polaka i powiedz mu, żeby ładował swoje ciężko zarobione pieniądze w niepraktyczne rzeczy... Dlatego skłaniam się ku tezie- wszystko musi/powinno być praktyczne.

Ale sukienka piękna, bukiet też sama robiłaś? :) Może pomyśl nad robieniem biżuterii Hand Made, bo masz talent do rękodzieła :Dświetne stylizacje!
Zapraszam w wolnej chwili do mnie www.madeleine-mode.blogspot.com
Pozdrawiam ;)Wszytsko byłoby piękne gdyby nie te okropne róże, są okropnie obciachowe ;/


Prześlij komentarz

Please, write what you think about my blog. It is important to me! Thank you for any opinion :) I read all comments.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


Design by WPThemesExpert | Blogger Template by BlogTemplate4U